Tak patrzę na prognozę pogody i się zastanawiam... W zeszłym roku były w Warszawie temperatury na poziomie 35-37 stopni? Bo nie wydaje mi się, że było aż tak.
Ktoś z Warszawy/okolic może pamięta?
Librem Social is an opt-in public network. Messages are shared under Creative Commons BY-SA 4.0 license terms. Policy.
Stay safe. Please abide by our code of conduct.
(Source code)
@dos czyli bardziej pojedyncze skoki powyżej 30 niż całe fale żaru... Juz się boję, co będzie za rok.