Tak patrzę na prognozę pogody i się zastanawiam... W zeszłym roku były w Warszawie temperatury na poziomie 35-37 stopni? Bo nie wydaje mi się, że było aż tak.
Ktoś z Warszawy/okolic może pamięta?

#pogoda #Warszawa #ZmianyKlimatu #GlobalneOcieplenie

@dos czyli bardziej pojedyncze skoki powyżej 30 niż całe fale żaru... Juz się boję, co będzie za rok.

Sign in to participate in the conversation
Librem Social

Librem Social is an opt-in public network. Messages are shared under Creative Commons BY-SA 4.0 license terms. Policy.

Stay safe. Please abide by our code of conduct.

(Source code)

image/svg+xml Librem Chat image/svg+xml